GELİN SAÇI VE SAÇ AKSESUARLARI

GELİNLİK MODELİ SEÇİMİNİZE UYGUN GELİN SAÇI MODELLERİ

Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçları_01Düğün gününüz yaklaşıyor...

İşte hayallerinizi süsleyen düğününüz artık çok yakın. Düğününüzde mükemmel olmayı ve kusursuz bir görünüm sergilemeyi düşünüyorsunuz. Bunu gerçekleştirmenin en önemli şartlarından biri, hatta belki de en önemlisi çok şık bir gelin saçı modelidir. Tabii sadece saç modeli yetmez! Unutmayın siz gelinsiniz! Gelin saçınız güzel olmakla birlikte gelinlik modelinize de uyum sağlamalı.

Gelin saçı aksesuarları da önemli...

O şık tasarlanmış saçınızın üstünde bir de mükemmel bir gelin tacı veya baş çiçeği olmalı. Sizi o gecenin prensesi yapacak sır aslında küçük ayrıntılarda saklı. Tabii ki, gelin tacının seçimi de gelinliğiniz, saç modeliniz ve düğün ortamının özellikleri hesaba katılarak yapılmalıdır. Gelin başı tasarımı yapmak her kuaförün harcı değildir. Sonra pişman olmamak için, bu konuda işinin uzmanı olan bir kuaför seçmelisiniz. Gelin başı söz konusu olduğunda fiyatlar biraz daha yükselmektedir. Ancak hayatta bir kez olacak ve resimlerinizde bir ömür boyu sizle yaşayacak olan düğününüzde mükemmel görünmek her şeyden daha değerli olsa gerek.
Gelin saçı Modelleri 2012

"Tanıdık" laflarına aldırmadan o en güzel gününüzde sanatını size en iyi şekilde yansıtacak olan kuaförü seçin. Bir çok gelinin asil görünümünden ötürü topuzu tercih ettiğini biliyoruz. Ancak siz yine de kuaförünüzün fikrini de alın. Özellikle her saç modelinin her yüze gitmediğini aklınızdan çıkartmayın. Eğer seçiminiz topuzdan yana ise, damatla olan boy farkını da düşünün. Boy farkı eşit veya çok azsa, hatta gelin daha uzunsa topuz biraz daha geriye doğru yapılmalıdır. Kuaförünüz tasarımı yaparken gelinliğinizi ve aksesuarları da görmek isteyecektir. Bu iyi bir uyum için gereklidir.

Gelinliğinizi kuaförde giymek iyi bir tercihtir. Bu arada saçınızın düğün süresince bozulmayacağı konusunda da kuaförünüzden garanti isteyin. Tabii kuaförünüzde iyi bir makyöz de bulunmalıdır. Randevu alırken kesinlikle toleranslı davranın. İşinizin bitmesi muhakkak uzayacaktır!

Dalgalı Saçlar için Gelin BaşıGelinlerimize Kuaför İle İlgili Bazı Öneriler:

 


Gelinlik Modelleri Koleksiyonlarımız
2016 Erken Gelinlik Koleksiyonu
2015 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
2014 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
2013 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
Dai 2013 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
DAİ 2012 En Beğenilen Gelinlik Modelleri Koleksiyonları
Dai 2012 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
En Beğenilen Gelinlik Modelleri Dai Gelinlik Markalı
Dantelli Gelinlik Modelleri Dai Gelinlik Markalı
Kalçaya Oturan Gelinlik Modelleri Dai Gelinlik Markalı
Sezon Sonu Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
Dünyadan Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
Dai 2011 Gelinlik Modelleri Koleksiyonu
Gelinlikler Hakkında Herşey
Gelin Saçı
Gelinlik Ayakkabısı
Gelinlik
Dünyaca Ünlü Gelinlik Markaları
Gelinlik Modelleri